Dárkový set PRESTIGE

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Slovenská vína > Ostrožovič > Dárkový set PRESTIGE
 

Ostrožovič

Dárkový set PRESTIGE

Pro všechny Vás, kteří hledáte vhodný dárek pro své přátele, blízké, ale i obchodních partnerů, nebo chcete někomu darovat něco hodnotného jako poděkování ....
Kód:2542
Dostupnost
Dostupnost: 555
Dostupnost: Litujeme, produkt je dočasně vyprodán
Barva vína:Biele víno
Ročník:2017
Vaše cena: 882 Kč Běžná cena: 943 Kč

Hodnotný dar vhodný i na ty nejvýznamnější společenské události. Noblesní a elegantní dar, který o Vás řekne víc než si myslíte ...

Dárkový set J & J Ostrožovič PRESTIGE je originální  dar pro Vašich přátel či rodinných příslušníků, k narozeninám, svátku, nebo jako vzácná pozornost pro Vašeho obchodního partnera.

Tímto noblesním dárkovým setem uděláte radost znalcem dobrého vína, ale také vinařským "laikům". Vzácné vína kolekce Special collection prestižního tokajského vinařství J. & J. Ostrožovič je dar, který Vás důstojně reprezentuje a obdarovanému dává na vědomí, že Vám na něm opravdu záleží ...

Rada Special collection je určena i pro náročnou klientelu. Vínům z této výběrové edice byla věnována speciální péče a při výrobě byly použity ty nejmodernější reduktivní technologie.

Samozřejmostí je šetrné zpracování a řízené kvašení. Díky vyzrálé surovině a použité technologii jsou tato vína intenzivní a mohutné, s dlouhotrvající dochutí a arómou.V nabídce edice Special Collection najdete i nádherné a oblibené cuvée Víno královny Alžběty a Hanková - vína skvělých vůní a chutí, vína se silným příběhem.

Vína exkluzivní colekcie Special Collection jsou vhodné i na zvláštní příležitosti a výročí a určitě nimi potěšíte i náročné milovníky vína a fajnšmekry.

Dárkový set PRERSTIGE obsahuje:

 

  • Hanková Special Collection 2016, výběr z hroznů, polosladké, 0,75 l

Nádherné cuvée tokajských odrůd Furmint a Lipovina ze vzácného vinohradu osázeném ještě v roce 1947 (Hon Makovisko).

Hanková Special Collection 2016 - víno se zajímavou zlatožlutou jantarovou barvou s nádhernou jiskrou a s impozantní vůní hrušek, datlové melasy se zakomponovanou aroma meruněk, cedru, včelí plástve a perníkového koření .

Působivá mineralita v chuti obsahuje přirozenou zralost ovocných kyselin, která elegantně rozvíjí nádherný balanc kyselin se zbytkovým cukrem.

Dlouhá, komplexní struktura Furmintu a Lipovina zakulacená zráním v dubových sudech zaujme noblesou a harmonií všech složek vína.  

Hrozny tokajských odrůd Furmint a Lipovina bylo sklizeny 28. října 2016.

Doporučené menu: Pečeně z mléčného telete pomalu pečené na bylinkách s bramborovým závinem, celerem pyré na ragú z lesních hub

Doporučujeme podávat:

Hanková Special Collection 2015, výběr z hroznů, polosladké, 0,75 l vinařství J. & J. Ostrožovič doporučujeme podávat při teplotě 8 - 12 ° C.

 

  • Víno královny Alžběty Special Collection 2016, pozdní sběr, polosuché, 0,75 l

 

Aristokratické víno - Víno královny Alžběty, pozdní sběr, r. 2016 získalo svou noblesu a eleganci zráním v dubových sudech, podmanivé tóny dozrávajících hrušek s tóny akátového medu, vanilky a lékořice ulahodí všem smyslům ..

Víno královny Alžběty, pozdní sběr, polosuché, r. 2016 vinařství J. & J. Ostrožovič je nádherné víno ročníku, který byl extrémně mokrý, což ovlivnilo bohatou úrodu. Sběr ročníku 2016 byl velmi štědrý v kvantitě hroznů.

Víno královny Alžběty, pozdní sběr, polosuché, r. 2016 vinařství J. & J. Ostrožovič je nádherné víno plné zralých aromat a života . Zrání v dubových sudech zvýraznilo skvělý charakter tohoto vína. Najdete v něm lahodné tóny dozrávajících máslových hrušek s akátový pohlazením a sladkou vanilkou.

Hrozny bylo sklizeny 19.10.2016 při cukernatosti 21 NM.

Vychutnejte si ho i Vy ve společnosti dobrých přátel a kvalitní doutníky ....

Doporučujeme podávat:

Víno královny Alžběty, polosuché, r. 2014 vinařství J. & J. Ostrožovič doporučujeme podávat při teplotě 10 - 11 ° C.

Víno královny Alžběty doporučujeme podávat k takovým jídlům jako pečená jehněčí roládky s gratinovaným kedlubnou a pečeným rajčetem, zda sušené vepřové kotlety s brynzovou pěnou.

 

Podarujte i Vy tyto jedinečné vína z prestižního vinařství J & J Ostrožovič vysoce ceněné laickou i odbornou veřejností, v elegantním dárkovém balení ...