Dárkový soudek na pálenku Exclusive 1 l

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Dárky a doplňky pro víno > Dárkový soudek na pálenku Exclusive 1 l
 

Dárky a doplňky pro víno

Dárkový soudek na pálenku Exclusive 1 l

Nádherné, hodnotné a mimořádně elegantní dárkové balení na pálenku - kombinace přírodního dřeva, kovových doplňků a 6 pohárků působí opravdu reprezentativně. Hodnotný dar vhodný i na ty nejvýznamnější příležitosti. Skvělý funkční designérský kousek ideální jako dárek k jubileu, pro obchodního partnera, či na Vánoce. Nabízíme možnost vygravírovat osobní věnování ...
Kód:2448
Dostupnost
Dostupnost: 1
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Vaše cena: 3.348 Kč Běžná cena: 3.716 Kč

Elegantní dárkový soudek 1 l  z přírodního dřeva zaujme na první pohled.  Nádherný a přitom funkční exkluzivní designérský kousek v podobě sudu s kovovými doplňky a 6 pohárky působí zajímavě a elegantně zároveň. Ideální dar na významné svátky - jubilea, Vánoce, či jako hodnotná pozorrnosť pro významného obchodního partnera . 

Výzdoba a celkové provedení činí z tohoto soudku na pálenku exkluzivní dárkový předmět, který potěší oko i duši. Je vyroben z kvalitního materiálu, s dokonalým zpracováním povrchu, ve stylu, který odkazuje na slavnou řemeslnou tradici a poctivou ruční výrobu Slovenská řemeslníků.

Alkoholický nápoj, který v tomto dárkovém balení podaří, hovoří jasně o tom, že máte styl, smysl pro eleganci a  na obdarovaném Vám opravdu záleží.

Obdarovaného tímto nádherným dárkovým balením potěšíte hned dvakrát - jednak samotným exkluzivním, prestižním dárkem, ale i jeho pozdějším využitím pro dekorativní účely doma, či v kanceláři. 

Hodnotu tohoto nepochybně noblesního interiérového doplňku vhodného do bytu či do kanceláře zvýší i osobní věnování , které je možné za příplatek 6, - EUR dát vygravírovat na přední nebo zadní stranu soudku ...

Vnější rozměry: 26,5 x 22,5 x 24 cm

 

Upozornění:  Vnitřek soudku tvoří nádoba ze zdravotně nezávadného nerezu a soudek se prodává prázdný - bez nápoje.)