Dřevěná dárková truhlice na víno opalovaná 5 x 0.75 l

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Víno > Dárky a doplňky pro víno > Dřevěná dárková truhlice na víno opalovaná 5 x 0.75 l
 

Dárky a doplňky pro víno

Dřevěná dárková truhlice na víno opalovaná 5 x 0.75 l

Nádherné, působivé dárkové balení, které je vhodné i pro ty nejprestižnější společenské události. Elegantní design, dřevo s nádhernou povrchovou úpravou, krásné kovové kování a dekorativní sláma uvnitř osloví i ty nejnáročnější ..
Kód:000079
Dostupnost
Dostupnost: 4
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Počet lahví:na 5 vín
Vaše cena: 938 Kč Běžná cena: 1.041 Kč

Pokud hledáte vhodný dar na oslavu životního jubilea, svatební dar, vánoční dar nebo pozornost pro významného obchodního partnera - kvalitní vína darovala v této dřevěné opalování dárkové truhlici jsou ta správná volba.

Dřevěná opalovaná dárková truhla na pět vín  svým designem, povrchovou úpravou, kvalitním zpracováním a motivem histrorickej truhly odkazuje na bohatou vinařskou tradici a kulturu.

To vše z tohoto dárkového balení dělá zároveň i hodnotný dárkový předmět , který jako dekorace decentně ozdobí každý interiér bytu, pracovny, či vinotéky, obohatí jejich atmosféru o nádherné kouzlo tradice.

Dřevěná opalovaná dárková truhla bude také  trvalou připomínkou na Vás  jako člověka o kterém toto dárkové balení jasně říká, že máte styl, smysl pro eleganci a  na obdarovaném Vám opravdu záleží.

Tento dárkový obal na víno je díky svým rozměrům vhodný na různé typy lahví , ať už na lahve typu bordeaux, sladké, nebo populární tokajské výběry:

Vnější rozměry: 14 x 36,7 x 46 cm

Vnitřní rozměry: 9,5 x 32,8 x 40,2 cm

 

Upozornění:  Vínové láhve na zobrazení produktu nejsou součástí balení.