Dřevěný dárkový obal na víno 2 x 0.75l

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Víno > Dárky a doplňky pro víno > Dřevěný dárkový obal na víno - hnědý 3 x 0.75 l
 

Dárky a doplňky pro víno

Dřevěný dárkový obal na víno - hnědý 3 x 0.75 l

Pěkné a oblíbené dárkové balení na tři vína z mořeného přírodního dřeva, které v kombinaci s dekorativní slámou uvnitř působí příjemně naturální, ale zároveň elegantně. Vhodné na jakoukoliv společenskou příležitost.
Kód:001149 C0016
Dostupnost
Dostupnost: 6
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Počet lahví:na 3 vína
Vaše cena: 562 Kč Běžná cena: 624 Kč

Vína zabalené v této pěkné dárkové kazetě z mořeného přírodního dřeva  potěší každého milovníka tohoto úžasného moku.  Vína, které darujete v takovém elegantním dárkovém balení obdarovanému naznačuje, že ho považujete za znalce, který pití vína a vše co se k němu váže, vnímá jako součást gastronomické kutlúry a tradice.

Elegantní dárkovým obal na víno ​​v naturálním provedení  zaujme na první pohled.  Kombinace přírodního světlého dřeva a dekorativní slámy uvnitř  vypadá opravdu reprezentativně. 

Vína, které v tomto dárkovém balení podaří, hovoří jasně o tom, že máte styl, smysl pro eleganci a  na obdarovaném Vám opravdu záleží.

Obdarovaného tímto nádherným dárkovým balením potěšíte hned dva krát - jednak samotným vínem, ale i oku lahodícím dárkovým balením, které obdarovaný může později využít pro dekorativní účely doma, či v kanceláři.

Tento dárkový obal na víno ​​je díky svým rozměrům vhodný na různé typy lahví, ať už na lahve typu bordeaux, sladké, nebo populární tokajské výběry:

 

Vnitřní rozměry na 1 láhev: 36 x 9 x 10 cm

 

Upozornění:  Vínová láhev na zobrazení produktu není součástí balení.