Luxusní čokoláda

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Luxusní čokoláda
 
 
 

Luxusní, dokonalá, 100% originální, ručně dělaná čokoláda značky chocoMe - to je to správné sladké pokušení, kterému se v podobě rozplývající se čokolády na jazyku prostě nedá odolat .... Přičichněte k čisté vůni úžasné čokolády chocoMe , vnímejte nádhernou vůni čerstvého ovoce či různých druhů oříšků v ní a vychutnejte si nádherné barevné kombinace hořké, mléčné i bílé čokolády, základ kterých tvoří slavná belgická čokoláda Callebaut.

 

Každá čokoláda je ručně vyrobený, zdobený a ručně balený originál - díky luxusnímu balení a jedinečnému, elegantnímu vzhledu čokolády je chocoMe ideální dárek . Člověku, kterého chcete obdarovat, přinese nejen nádherný požitek z výjimečné chuti čokolády, ale také krásný vizuální zážitek, takže si Váš dárek bude moci vychutnat opravdu všemi smysly.

 

V nabídce je i Willie 's Cacao - skutečná, poctivá plantážní čokoláda od pana Willie Harcourt-Cooze, který byl v roce 2008 vyhlášen "čokoládovou osobnost roku", autora knihy "Čokoládová bible, která se stala v roce 2011 kuchařkou roku. Čokoládovna Willie 's Cacao jako jedna z mála na světě se věnuje produkci čokolády od pěstování kakaovníku až po hotový produkt.

 

Ne méně zajímavou čokoládovou pochoutkou jsou oblíbené lahodné čokoládové a karamelové krémy německé firmy Grashoff s neuvěřitelnou tradici od roku 1872. Čokoládové krémy se hodí na pečivem, palačinky, do dortových krémů ale i jen tak za lžičku na labužnické zpříjemnění dne.

 
 

Luxusní čokoláda

Výrobce: 
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: