Dřevěná dárková kazeta s logem J & J Ostrožovič na 1 láhev

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Víno > Slovenská vína > Ostrožovič > Dřevěná dárková kazeta s logem J & J Ostrožovič na 1 láhev
 

Ostrožovič

Dřevěná dárková kazeta s logem J & J Ostrožovič na 1 láhev

Oblíbené dárkové balení - kvalitní tokajská vína v kombinaci s přírodním dřevem a dekorativními pilinami uvnitř, vytváří harmonický vizuální vjem a příjemně osloví každého milovníka dobrého vína. Vhodné na jakoukoliv společenskou příležitost
Kód:001832
Dostupnost
Dostupnost: 1
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Počet lahví:na 1 víno
Vaše cena: 188 Kč Běžná cena: 207 Kč

Víno zabalené v této pěkné dárkové kazetě z přírodního dřeva ozdobené gravírovaným logem vinařství J & J Ostrožovič  potěší každého milovníka dobrých tokajských vín.  Vínem darovaným v tomto elegantním dárkovém balení obdarovanému naznačujete, že ho považujete za znalce, který pití vína a vše co se k němu váže, vnímá jako součást gastronomické kutlúry a tradice.

Elegantní dárkovým obal na víno ​​v naturálním provedení  zaujme na první pohled.  Kombinace světlého přírodního dřeva a tmavě vygravírovanými loga jednoho z nejúspěšnějších vinařství z Tokaje  vypadá opravdu reprezentativní. 

Víno, které v tomto dárkovém balení podaří, hovoří jasně o tom, že máte styl, smysl pro eleganci a  na obdarovaném Vám opravdu záleží.

Obdarovaného tímto nádherným dárkovým balením potěšíte hned dva krát - jednak samotným vínem, ale i oku lahodícím dárkovým balením, které obdarovaný může později využít pro dekorativní účely doma, či v kanceláři.

Tento dárkový obal na víno ​​je díky svým rozměrům vhodný na různé typy lahví , ať už na lahve typu bordeaux, sladké, nebo populární tokajské výběry:

Vnější rozměry: 38,8 x 9,3 x 8,9 cm

Vnitřní rozměry: 37,6 x 8,2 x 8,0 cm

 

Upozornění:  Vínová láhev na zobrazení produktu není součástí balení.