PEREG Arónia - zázrak prírody, víno z Arónie čiernoplodej, 0,5 l - VALSESIA

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 
 
Víno > Slovenská vína > Pereg > Aronie - zázrak přírody, víno z Aronie černoplodé, 0,5 l
 

Pereg

Aronie - zázrak přírody, víno z Aronie černoplodé, 0,5 l

Mimořádně atraktivní a vyhledávané značkové víno z léčivé aronie černoplodé, která pochází ze sadů s certifikátem biopestování. Právě prvotřídní kvalita a čistota aronie pocházející z biologicky čistého prostředí činí toto víno jedinečným ...
Kód:001679
Dostupnost
Dostupnost: 16
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Výrobce:PEREG
Barva vína:Červené víno
Odrůda:Arónia čiernoplodá
Atribut:akostné víno
Vaše cena: 265 Kč Běžná cena: 288 Kč

Aronie je vypěstována v biologicky čistém prostředí jako plodina v podhorské oblasti. Není třeba ji chemicky ošetřovat, protože je přirozeně rezistentní vůči chorobám i škůdcům. Má jedlé černé plody s velkým množstvím fyziologicky cenných látek, obsahuje bioflavoidy včetně vitamínů P, PP, B2, B9, karoteny, pektinové látky, třísloviny. Má značný obsah železa, mikroelementů jako je bor, fluor, mangan, měď, kobalt, molybden. Obsahuje až 400 mg jodu na 100 g plodů. 

 

   Jde o prvek, který hraje důležitou roli pro činnost štítné žlázy a hormonální rovnováhu, zmírňuje vedlejší účinky protinádorových léků a zklidňuje stavy po radioterapii. U žen zmírňuje problémy spojené s menopauzou.

 

   Reguluje tlak krve a stabilizuje hladinu cukru. Nejdůležitější složku tvoří vitamín P, označený jako rutin. Rutin přímo ovlivňuje pevnost a pružnost cév, eliminuje křečové žíly, slouží ke zlepšení krevního obrazu, napomáhá snížení hladiny cholesterolu a preventivně působí při léčení vysokého krevního tlaku.

 

   Z kardiovaskulárního hlediska má antisklerotický účinek. Vědeckými studiemi se dospělo k názoru, že plody Aronie a produkty z ní pozitivně ovlivňují imunitní systém, vyrovnávají procesy vzruchu a útlumu, snižují emocionální nerovnováhu. Zvyšují vylučování nežádoucích solí z organismu, což napomáhá při léčení revmatu, či detoxikaci organismu. Je známo, že Aronia je zázrakem přírody, je to vitamínová bomba a proto je plod Aronie častým základem výroby léčiv. Představuje nejhodnotnější ovoce, které se v našich geografických podmínkách pěstuje.   

 

   Nabízíme Vám tedy víno ze 100% -ní zkvašené šťávy Aronie, které svým složením a bezcukorným extraktem 73,7 mg / l daleko přesahuje nejkvalitnější červené hroznové víno světa, bobulové výběry, slámová či ledové přívlastková vína, jejichž obsah bezcukorného extraktu se pohybuje jen někde na hranici okolo 50 mg / l. Mnohonásobně převyšuje všechny hroznové vína svým obsahem fyziologicky cenných látek. Pro její intenzivní, extraktivní a plnou chuť ji doporučujeme při degustaci ochutnat jako poslední vzorek. 

Denní dávka doporučená výrobcem: 50 - 150 ml.