Dárková kazeta s logem REPA Winer na 3 láhve

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Víno > Slovenská vína > REPA WINERY > Dárková kazeta s logem REPA Winer na 3 láhve
 

REPA WINERY

Dárková kazeta s logem REPA Winer na 3 láhve

Oblíbené dárkové balení - kvalitní vína REPA Winery v kombinaci s dárkovým balením z přírodního dřeva vytvářejí harmonický vizuální vjem a příjemně osloví každého milovníka dobrých vín. Dárkové balení vhodné na jakoukoliv společenskou příležitost
Kód:001977
Dostupnost
Dostupnost: 555
Dostupnost: Litujeme, produkt je dočasně vyprodán
Výrobce:REPA WINERY
Počet lahví:na 3 vína
Vaše cena: 340 Kč Běžná cena: 374 Kč

Vína zabalené v této pěkné dárkové kazetě z přírodního dřeva ozdobené gravírovaným logem vinařství REPA Winery  potěší každého milovníka skvělých Šenkvická vín s neopakovatelným rukopisem sympatického vinaře - pana Řepu.  Vínem darovaným v tomto elegantním dárkovém balení obdarovanému naznačujete, že ho považujete za znalce, který pití vína a vše co se k němu váže, vnímá jako součást gastronomické kutlúry a tradice.

Elegantní dárkovým obal na víno v naturálním provedení  zaujme na první pohled.  Kombinace světlého přírodního dřeva a tmavě vygravírovanými loga jednoho z nejúspěšnějších Slovenská vinařství vypadá opravdu reprezentativní. 

Víno, které v tomto dárkovém balení podaří, hovoří jasně o tom, že máte styl, smysl pro eleganci a  na obdarovaném Vám opravdu záleží.

Obdarovaného tímto nádherným dárkovým balením potěšíte hned dva krát - jednak samotným vínem, ale i oku lahodícím dárkovým balením, které obdarovaný může později využít pro dekorativní účely doma, či v kanceláři.

Tento dárkový obal na víno je díky svým rozměrům vhodný na různé typy lahví o objemu 0,75 l vinařství REPA Winery kromě sektů.

Vnější rozměry: 34,8 x 28,7 x 9,4 cm

Vnitřní rozměry: 33,0 x 26,6 x 8,3 cm

 

Upozornění:  Vínové láhve na zobrazení produktu nejsou součástí balení.