PEREG Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75l - Valsesia

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 
 
Víno > Slovenská vína > Pereg > Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
 

Pereg

Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
Zobrazit v plné velikosti
AkciaOdporúčame
PEREG Víno z čiernych ríbezlí, značkové víno, 0,75 l
Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l
 

Víno z černého rybízu, značkové víno, 0,75 l

Lahodné a jemné rybízové ​​víno, v chuti plné, dlouhé a šťavnaté, s podmanivou rybízovou aroma a přímo mystickou tmavě-červenofialovou barvou. Atraktivní ovocné víno oceněno titulem Great American International Wine Competition 2018 - šampion výstavy. Jeho nekončící oblibu potvrzuje i druhé místo ankety "Víno roku 2018". Gratulujeme !!!
Kód:001682
Dostupnost
Dostupnost: 63
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Výrobce:PEREG
Barva vína:Červené víno
Odrůda:Čierne ríbezle
Atribut:akostné víno
Vaše cena: 177 Kč Běžná cena: 190 Kč

Skvělé rybízové víno oceněno prestižním titulem šampion výstavy na   Great American International Wine Competition 2018 . Víno s titulem Víno roku 2016 !!! Jeho neutuchající popularitu a oblibu potvrzuje i titul druhé nejoblíbenější vína Slovenska za rok 2018 !!!

 Víno z černého rybízu  je vyrobeno výhradně z černých kultivarů rybízu, což je prvním a základním předpokladem vysoké kvality tohoto ovocného vína. Velmi přísným hlídáním rmutu během fermentace, která probíhá prostřednictvím ušlechtilých klonů kvasinek při regulované teplotě za pravidelného promíchávání, vzniká toto lahodné a jemné, ale v chuti plné, dlouhé a šťavnaté vínko s podmanivou rybízovou aroma a přímo mystickou tmavočervenofialovou barvou.

 Krásně ovocné víno s intenzivní rybízovou - podmanivou vůní, rubínově-červenou barvou, příjemnými kyselinkami, které jsou dovážené zbytkovým cukrem, vytváří harmonii smyslných chutí.

Je vyrobeno moderní technologií, během níž se toto vzácné ovoce fermentuje v rototankoch při přísném sledování kvasné teploty. Ušlechtilé kvasinky, enzymatické pochody, fermentační činnost a neustále promíchávání pod pravidelným dohledem mělo pozitivní vliv na kvalitu tohoto výsledného produktu.

ocenění:

  • Víno roku 2018 -  2.místo
  • Great American International Wine Competition 2018 -  šampion výstavy
  • Víno Bojnice 2018 -  stříbrná medaile
  • Víno Tirnavia 2018 -  stříbrná medaile

Doporučujeme podávat:

Víno z černého rybízu značky Perego  je vhodné zejména k tmavším výraznějším masům v těžších úpravách (zvěřina, hovězí maso), výborné je i v kombinaci s masy podávanými s různými ovocnými omáčkami. Vynikne také při dezertech jako maková štrúdl, tvarohové kulky, pirohy plněné rybízem ... Stejně se dá použít jako digestiv namísto fortifikovaného vína á la Porto.

Doporučené podávat při teplotě 12 - 15 ° C.