Dárkové boxy na víno

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Dárky a doplňky pro víno > Dárkové boxy na víno
 
Filter parametrov:
Počet lahví
Cenová hladina
 
 

Dárkové boxy na víno ​​jsou skutečně luxusní záležitostí . Jsou vhodné i pro ty nejvýznamnější společenské události - elegantní, exkluzivní dárkové balení je originálním dárkovým předmětem i pro ty nejváženějších obchodních partnerů, je vhodné i na oslavy nejvýznamnějších životních jubileí či svatby.

 

Každý z dárkových boxů vyvolává elegantní a luxusní dojem , který je umocněn vnějším provedením mahagonu nebo černé umělé kůže, přírodního bambusu, zda vnitřní saténovou nebo semišovou výplní.  

 

To však není vše - dárkové boxy obsahují i ​​užitečné doplňky k vínu jako teploměr, vývrtku, kroužek na hrdlo láhve, nálevku a jiné pomůcky v závislosti na typu dárkového boxu.

 

Celkem speciální a velmi oblíbené jsou dárkové boxy s proskleným víkem , které dají vyniknout vínům uvnitř již při jejich darování av neposlední řadě skutečně originální dárkové boxy se šachovnicí na vrchu boxu a kompletním setem hracích figurek ...

 

Ukažte svým blízkým či obchodním partnerům jako velmi Vám na nich záleží a překvapte jejich luxusním dárkovými boxy z www.vino-obchod.sk

 
 

Dárkové boxy na víno

Výrobce: 
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: