Karpatská perla

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Slovenská vína > Karpatská perla
 
Filter parametrov:
Výrobce vína
Barva vína
Druh vína
Odrůda
Atribut
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Karpatský PERLA - kdo by už dnes neznal skvělé slovenské vinařství ze Šenkvice , za úspěchem kterého stojí jeho majitelé - manželé Šebovci - především jejich poctivý přístup k vínu, láska k vinohradem av neposlední řadě pracovitost, vytrvalost, bohaté znalosti a zkušenosti, které dodávají jejich vínům jedinečnost a neopakovatelnost , díky kterým po vínech značky Karpatská perla všichni tak rádi znovu a znovu saháme ... 

 

Vinařství prošlo od roku 1991 náročnou a dlouhou cestu, která přinesla zasloužené ovoce - v roce 2011 a 2012 vinařství získalo vzácné ocenění Vinařství roku , které udělil Svaz výrobců hroznů a vína na Slovensku.

 

Filozofií vinařství je motto "Perly se rodí ve vinohradu" , protože kvalitu vína ovlivňuje péči ve vinici. Většina vín pochází z 50 hektarů vlastních vinic v Malokarpatské vinařské oblasti. 

 

Vinársvo v letech 2006 až 2008 realizovalo mimořádně rozsáhlou přestavbu výrobních, skladovacích, administrativních a prezentačních prostor, která vyvrcholila slavnostní kolaudací nových prostor na akci Pěkné víno s rozhledem. Tečku za tím vším dávalo otevření majestátní 21-metrové rozhledny s panoramatickým výhledem na Malé Karpaty. 

 

Budova vinařství Karpatská perla byla v roce 2010 oceněna nominací na cenu ARCH. Spojení prvků architektury a grafického designu kolekce vín firmy se dočkalo dalšího velkého úspěchu při příležitosti výstavy vín VINUM superbum. Zde vinařství Karpatská perla získalo cenu Spolku architektů Slovenska za nejlepší "Corporate Identity" firmy.

 

Přejeme Vám příjemný nákup vín značky Karpatská perla v naší on-line vinotéce vino-obchod.sk

 
 


Karpatská perla

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: