Rulandské modré

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Odrůda > Rulandské modré
 
Filter parametrov:
Výrobce vína
Barva vína
Druh vína
Odrůda
Atribut
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Rulandské modré (Pinot noir) je nádherná, elegantní červená odrůda s francouzským rodokmenem.   Na Slovensku byla zaregistrována v roce 1941. Rulandské modré ví ohromit svou elegancí, uhlazeností a plností, která se zráním v lahvi stupňuje. Proto je Rulandské modré vhodné pro dlouhodobou archivaci .

 

Rulandské modré je rubínově až cihlově červené, nádherné, hebké víno ​​plné chuti, s nižším obsahem kyselin a skutečně jemnými a elegantními tříslovinami i. Ve vůni můžeme najít celé spektrum příjemných tónů - jahody, švestky, maliny, brusinky, jasmín, mátu, fialky, švestky, ale i kořenité tóny a náznaky čokolády, kávy, hřebíčku či mandlí. Při barikovaných vínech jsou tyto tóny obohacené o smetanové a vanilkové dojmy.

 

Rulandské modré se vyplatí podávat v co největších sklenicích, které umožní vínu dobře dýchat a provzdušnit. To se vám odmění prezentováním toho nejlepšího co v sobě má ...

 

Rulandské modré se hodí k pečenému masu, jemným úpravám zvěřiny, ale ik pernaté zvěřině a drůbeži. Je vhodné i k pokrmům z hub a mnohým druhům sýra a také k posezení se zákusky.

 
 

Rulandské modré

Výrobce: 
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: