Rulandské modré

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Odrůda > Rulandské modré
 
Filter parametrov:
Země původu
Výrobce vína
Barva vína
Vinařská oblast
Druh vína
Barva vína
Odrůda
Odrůda
Atribut
Klasifikace
Obsah cukru
Ročník
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Rulandské modré (Pinot noir) je nádherná, elegantní červená odrůda s francouzským rodokmenem.   Na Slovensku byla zaregistrována v roce 1941. Rulandské modré ví ohromit svou elegancí, uhlazeností a plností, která se zráním v lahvi stupňuje. Proto je Rulandské modré vhodné pro dlouhodobou archivaci .

 

Rulandské modré je rubínově až cihlově červené, nádherné, hebké víno ​​plné chuti, s nižším obsahem kyselin a skutečně jemnými a elegantními tříslovinami i. Ve vůni můžeme najít celé spektrum příjemných tónů - jahody, švestky, maliny, brusinky, jasmín, mátu, fialky, švestky, ale i kořenité tóny a náznaky čokolády, kávy, hřebíčku či mandlí. Při barikovaných vínech jsou tyto tóny obohacené o smetanové a vanilkové dojmy.

 

Rulandské modré se vyplatí podávat v co největších sklenicích, které umožní vínu dobře dýchat a provzdušnit. To se vám odmění prezentováním toho nejlepšího co v sobě má ...

 

Rulandské modré se hodí k pečenému masu, jemným úpravám zvěřiny, ale ik pernaté zvěřině a drůbeži. Je vhodné i k pokrmům z hub a mnohým druhům sýra a také k posezení se zákusky.

 
 

Rulandské modré

Výrobce: 
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: