USA

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 
Filter parametrov:
Země původu
Barva vína
Cenová hladina
 
 

Vína z USA zastupuje značka Mogent DAVID:

 

Mogent David je společnost se sídlem ve městě Westfield ve státě New York s historií od roku 1933, která vyrábí víno s košer certifikátem.

 

Označení "Kosher Certifikát Triangle K" najdete na každé láhvi vína Mogent David. 

 

 

Název společnosti Mogent David vznikl z jidišskej výslovnosti hebrejského spojení Magen Davida, které doslova znamená "štít Davida". V symbolickém přenesení se význam spojení odvolává na šesticípou hvězdu Davida.

 

Na začátku kalifornská vinařská společnost plněno léčivé a svátostné vína. V roce 1941 změnila svůj název na Wine Corporation of America a začala vyrábět víno z hroznového džusu Concord (nebo koncentrátu) dodávaného pěstiteli hroznů z New Yorku, Pennsylvánie, Ohia a později i Michiganu.

 

Víno Mogent David je 100% certifikované jako Kosher a ideální pro různé svátky a rodinné, či přátelská setkání. Všechny výrobní procesy vína Mogent David jsou pečlivě sladěny s Kosher postupy.

 

Označení Kosher Certifikát Triangle K se nachází na každé láhvi vína Mogent David s označením jako "Kosher for Passover" pro vaše potěšení. Více o Passover nebo tedy o svátku Pesach si můžete přečíst například na stránce  Wikipedia.org

 
 
další kategorie

Mogen David (2)


USA

Seřadit podle: Řadit vzestupně