Dárky a doplňky pro víno

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
Úvod > Víno > Dárky a doplňky pro víno
 
Filter parametrov:
Země původu
Počet lahví
Výrobce vína
Barva vína
Vinařská oblast
Druh vína
Barva vína
Odrůda
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Hledáte ten správný dárek k narozeninám, jmeninám, životnímu jubileu, narození dítěte, či k oslavě úspěchu v práci? Chcete poděkovat obchodnímu partnerovi, nebo jdete na návštěvu a chcete hostiteli udělat radost elegantním, vkusným a originálním dárkem?

 

Hledáte pěkný vánoční dárek, nebo je Valentýna, či jiná vhodná příležitost a vy přemýšlíte jak svých nejbližších, rodinu, přátele či obchodní partnery obdarovat něčím originálním?

 

Potěšte jejich dárky z naší nabídky - elegantní, jedinečné vína v krásných dárkových baleních nebo dárkové sety s doplňky k vínu , které příjemně překvapí a potěší oko i duši.

U nás najdete i širokou nabídku praktických doplňků k vínu - otvíráky a vývrtky na víno, nálevky, zátky, chladící nádoby na víno, karafy a dekantační nádoby, vakuové pumpy, stojany na víno ​​a podobně.

 

Máte vlastní sbírku vín, vlastní vinotéku a hledáte vhodný stojan na víno ​​? U nás si můžete vybrat - nabízíme stojany na víno ​​kovové, nerezové, dřevěné ....

 

Víte, že ke kultuře vína při darování patří i decentní obal - papírová, zda jutová taška na víno, dárkový box nebo nosič na víno ​​? I tyto doplňky k vínu naleznete v naší nabídce.

 
 


Dárky a doplňky pro víno

Výrobce: 
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: