Rariga

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 
 
 
Filter parametrov:
Výrobce vína
Barva vína
Druh vína
Odrůda
Atribut
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 
Víno Rariga - "Naše tradice, Váš požitek."

Víno Rariga  je sympatické rodinné vinařství zpod Malých Karpat produkující výborné přívlastková slovenské vína.

 

S víny značky RARIGA se setkáváme již od roku 2003. Rodinné vinařství  sídlící v Modre hospodaří na 2 hektarech vlastních vinic. Spojením tradičních postupů s moderní technologií produkuje lahodná vína z více bílých a červených odrůd.

Hlavní odrůdou , na kterou ve vinařství RARIGA nedají dopustit, je RYZLINK . A proto při ochutnávce jejich vín určitě nevynechejte právě bohatě oceňované ryzlinku.

Vinařství se řídí zásadou vyrábět v menším množství, ale zato kvalitně . Správnost této teorie dokazuje i množství získaných medailí na mnoha významných výstavách jako Vinoforum, Vinné trhy Pezinok či Vitis Aurea Modra. Roční produkce vinařství Víno Rariga dosahuje 30 tisíc lahví a je určena i pro nejnáročnější milovníky dobrého vína.

Vinařství postupuje i díky synem pana Rarigu, kteří přinášejí do rodinného podnikání smělé inovativní nápady. Jsou to právě více než 25-leté zkušenosti otce a mladický elán syny, které předurčují kvalitu přívlastkových vín značky RARIGA a stali se také pramenem filozofie úspěšného rodinného vinařství, která se nese v duchu hesla -  "Naše tradice, Váš požitek."

 
 


Rariga

Seřadit podle: Řadit vzestupně