HR Winery

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 
Filter parametrov:
Výrobce vína
Barva vína
Druh vína
Odrůda
Atribut
Obsah cukru
Cenová hladina
 
 

Společnost HR Winery má neuvěřitelných 280 hektarů vinic, které se nacházejí v obci Gbelce av okolí na šesti plochách. (Szedres, Párizs, Papföld, Harasztos, kapary a Malá Belá) Má široký sortiment odrůd a velké výměry vinic, ale na zpracování se dostanou jen vybrané odrůdy nejlepší kvality, proto produkce vinařství záměrně nepřesahuje 130 tisíc lahví .. .

 

Výroba vína probíhá za pomoci nejmodernější Technlogy reduktivní metodou. Cílem této metody, chlazení a řízeného kvašení je zachování typické odrůdové aroma a chuti, což spolu s jedinečným Terroir Gbeliec   (vinohrady vinástva HR Winery se nachází v jižní-slovenské vinařské oblasti v obci Gbelce a okolí s nádhernou polohou v údolí mezi řekami Dunajem aa Hronom , kde je pěstování hroznů tradicí již od pradávna a je typické pro tuto oblast) dodává vínům HR Winery jejich neopakovatelný charakter.

 

Jedinečnost terroiru Gbeliec je dána i tím, že je to nejžhavější oblast na Slovensku s nejvyšším počtem slunečních dní v roce. Půda je v horní části humózní hlinitá, pod ní jílovitá s mořskými a sladkovodními sedimenty bohatá na minerály. Tak jsou vína HR Winery harmonické s atraktivními kyselinami a příjemnou mineralitou a zdůrazňují jedinečnost regionu jakož i povahu kvalitních odrůd.

 

Nacházejí se zde i 60 let staré vinice (Svatovavřinecké, Veltlínské zelené) V roce 2013 byly vysazeny nové odrůdy jako Dunaj, Pálava na ploše 20 ha. 
Vinařství HR Winery má v současné době v nabídce vína vyrobená z mnoha odrůd jako například vynikající RYZLINK, Ryzlink vlašský, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Gris, Veltlínské zelené, Muškát moravský, Tramín červený, Svatovavřinecké, Frankovka, Pinot Noir, Dornfelder, Cabernet Sauvignon a Alibernet.

 
 


HR Winery

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: