Zátka na víno - GOLF

 
 
 
Objednejte si telefonicky +421 903 531 007
 
 

Kvalitní slovenská a světové vína u vás do 48 hodin

 
 
Darčekový_set_Veľké_zlaté_medaile_z_Veľkej_Tŕne_SK_1200_x300_CZ.jpg NICHTA_2_CZ_1200_x_300.jpg
 
 
 
 

  Znáte situaci kdy máte otevřenou láhev dobrého vína, ale z nějakého důvodu ji už nemůžete dopít?   Jak uložit otevřenou láhev, aby víno ​​v ní neztratilo nic ze své chuti a vůně , nebodaj se nerozlilo?

 

Jedním z řešení jsou k tomuto účelu určeny zátky na víno, které zabraňují oxidaci či jinak řečeno zvětrání vína. Takto uzavřené víno ​​ochráníte, aby neztratilo nic ze svého vzácného buketu a navíc elegantním a originálním způsobem.

 
 
 
 

Víčka a zátky na víno

Zátka na víno - GOLF

Výborná pomůcka na uzavření nedopitou vinných lahví. Vyrobena z hygienicky nezávadného materiálu, určená pro opakované použití. Neváže pachy, barvy ani chutě, snadno se čistí. Tvarovaná pro snadné uzavření a vytažení z lahví.
Kód:000677 Z0030
Dostupnost
Dostupnost: 4
Dostupnost: Do 48 hodin (v pracovní dny)
Vaše cena: 109 Kč Běžná cena: 121 Kč

Možná i vy někdy řešíte situaci jako uzavřít nedopitou láhev tak, aby víno ​​v ní Nezvětralé, neztratilo svou vůni a chuť. Dobrým řešením je zátka na víno ​​ve tvaru golfového míčku o rozměrech 25 x 90 mm. Vhodný dárek pro každého milovníka hry gentlemanů - golfu.

Uzávěr na víno ​​s hlavičkou ve tvaru golfového míčku je praktický doplněk každé domácí someliérské výbavy, ale také milý dárek na narozeniny, svátek, či Vánoce ...

 

Rozměry: 25 x 90 mm